Amber SPA Boutique HotelLoading...

Balans Wellness Centre Amber SPA Boutique Hotel

Viesnīcu iekšā Jūrmala
 
Rezervācija
Ierašanās
Izlidošana ...
1
nakts naktis

Balans Wellness Centre

Mūsu mērķis ir padarīt veselīgu atpūtu interesantu un pieejamu, nodrošinot visaptverošu pieeju, lai palīdzētu katrai personai optimāli līdzsvarot savu veselību. Uzmanības centrā ir veselīgi ieradumi jūsu ikdienas dzīvē.

Ekspertu komanda ietver veselības aprūpes koordinatorus, dietologus, personīgos trenerus un terapeitus.

Veselības centrs ir atvērts viesnīcas viesiem cluba viesi.

Studio Balans

Pievienojieties kādai no mūsu fitnesa nodarbībām. Pieversiet uzmanibu no-darbibu sarakstam:

Balans Aqua

Piedalieties mūsu ūdens vingrojumos, lai uzlabotu savu stāju, pastiprinātu savu presi.

Bērnu klubs Balans

Mēs ticam, ka labsajūtu vajadzētu uzzināt jau no agras bērnības. Balans bērnu klubā piedāvātās aktivitātes veicina aktīvo dzīvesveidu un intelektuālo attīstību.

Amber Wellness Spa & Beauty

Eleganti izsmalcināts interjers, izpildīts pasteļtoņos ar dzintara elementiem, un mājīga, mierīga boutique-spa atmosfēra palīdzēs Jums maksimāli relaksēties. Šo faktu veicina arī tas, ka Amber Wellness Spa tiek apkalpoti tikai trīs-četri viesi vienlaikus.

Amber Wellness Spa – tā ir dzintara pasaule, kur Jūs varat izbaudīt Latvijā tradicionālā minerāla saulaino siltumu, atjaunot vitalitāti un enerģijas plūsmu organismā, radot harmoniju starp Jūsu iekšējo pasauli un apkārtējo vidi.
Pēc katras procedūras Jūs varat atvilkt elpu omulīgā atpūtas telpā, iemalkot zāļu tēju ar medu vai nobaudīt svaigi spiestas sulas un augļus. Izieto procedūru efektu pastiprina harmoniskās mūzikas skaņas un ēterisko eļļu aromāti: lavanda, ģerānija, ilang-ilang, rozmarīns, pačuli…

Amber Wellness Spa kolektīva rūpes un siltā atmosfēra maigi atgādinās, cik lielu prieku sagādā pilnvērtīgas veselības sajūta, spēku pieplūde un pārliecība sevī!

Balstoties uz Austrumu zinātni un apvienojot to ar Rietumu zināšanām un inovācijām, mēs piedāvājam Jums tradicionālas un mūsdienīgas procedūras, tādas kā masāža, ķermeņa un sejas kopšana, ūdens un dūņu procedūras, termoterapija un elektro-stimulācija.
SPA komplekss sastāv no 15 procedūru kabinetiem, konsultāciju kabineta, atpūtas un skaistumkopšanas telpām.

Russian Banya

Izmēģiniet mūsu krievu pirtis „Sokolovskije baņi” – rituālu, kas piepildīts ar īpašu nozīmi un ir saistīts ar cilvēka pilnīgu atbrīvošanu no garīgās un fiziskās nešķīstības. Tradicionāla pēršana ar slotām – tā ir intensīva Jūsu ķermeņa izkarsēšana, toksīnu izvadīšana, vielmaiņas paātrināšana un poru piesātināšana ar fitoncīdiem, kurus satur slota. Pirts ir lielisks veids kā celt imunitāti un stiprināt veselību, noņemt stresu un nomierināt nervu sistēmu.